ayrac
ayrac
Büyük Çamlıca Korusu Etkinlikleri
  • 0 Points
No Comments Have Been Added Yet For This Artwork. Wanna Be The First?
İstanbul'da Lale Zamanı ve Yeditepe Şehr-i İstanbul'un Büyük Çamlıca Tepesi'nde bir ilkbahar manzarasının görüntüsü (English: Tulip Time in Istanbul and a view of spring landscape in Grand Pine Hill, Seven Hills of Istanbul, Üsküdar District of Şehr-i Istanbul, Turkey).

30 Nisan'a kadar çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilecek olan 7. İstanbul Lâle Festivali etkinlikleri, 7 Nisan Cumartesi günü İstanbul’un çeşitli alanlarında başladı. Etkinlikler kapsamında, yerli müzik grupları konserler verecek, ebru sanatçıları ziyaretçilerin huzurunda lâle temalı ebrular yapacaklar, İSMEK tarafından Geleneksel Türk Sanatlarında Lâle Sergisi ve Lâle Temalı Ürünler Satış Noktası açılacak. Lâle Heykelleri Sergisi, Lâlelerin Dilinden sergisi ve İstanbul Lâle Festivali Kronolojik Fotoğraf Sergisi de, festival etkinlikleri arasında lâle severlerle buluşacak. Büyük Çamlıca Korusu Etkinlikleri Etkinlik Süresi: 7-8 Nisan 2012, 14-15 Nisan 2012, 21-22 Nisan 2012 ve 28-29 Nisan 2012 tarileri arasında gerçekleştirilecek. Etkinliklerin başlama ve bitiş saatleri ise 11.00-20.00 saatleri arasında olacak. Bu etkinlik süresince Yerli Müzik Gruplarının Performansı, Ebru Sanatçılarının Performansı ve Canlı Lâle Satış Noktası ile tarihi tepeye ayrı bir renk katacak.
RECENT CRITIQUES and COMMENTS
Loading...

COPYRIGHT OWNER © 2011 All Rights Reserved
ayhancakar ayhancakar
Profile
ARTWORKS
Photographics:** 1043 Artworks
Total Points: 1249 Points
İlkbaharda Ayasofya
Haydi Rastgele
Beyoğlu-Beykoz Vapurları
To My Mother Waiting-Teresa Carson
He loves me-He loves me Not
Pink Touch
Purple Spring
Savarona and Bosphorus Bridge
MASTERS OF ART - Artwork Details
Album Name: Çamlıca Tepesi
Categories: PHOTOGRAPHY
Landscape Photos
Spring
Resolution: 1600 x 1071
Dosya Boyutu: 1 Mb
Release Date: 26.04.2012 13:12
Country: TURKEY
Comments: 0
Views: 2
Favorites: 0 Art Lovers added this
Courtyard of Mevlid-i Halil
Street of Postmen
When The Sun Goes Down in Istanbul
Red Tomatoes of the Castle
Universal Astrolabe
Castle of Urfa and Story of Prophet Abraham
Breathtaking Domes of Valide Sultan (New Mosque)
Maltepe Bryas
Summertime Big Island
Magnifying Property of the Segment
Nostalgic Riva
Mysterious Hagia Sophia

© 2008 Interface Design ~Foxnet Pro Solutions~ All rights reserved and their responsibilities of Artworks concerning to Photograph, Graphic and any other material to Owners. No part of all artworks can be reproduced, photocopied or transmitted electronically or in any form or by any means without permission of the copyright owner. It is a guilt according to Law No:5846 on Intellectual and Artistic Works and Other International Laws. The best screen solubility for this site is 1024x685 (32 bit), IE 8+ and Firefox 3.0+ Copy Right 2010 All Right Reserved /SUGRAPHIC.COM-Masters of Art/