ayrac
ayrac
Büyük Çamlıca Korusu Etkinlikleri
  • 0 Points
No Comments Have Been Added Yet For This Artwork. Wanna Be The First?
İstanbul'da Lale Zamanı ve Yeditepe Şehr-i İstanbul'un Büyük Çamlıca Tepesi'nde bir ilkbahar manzarasının görüntüsü (English: Tulip Time in Istanbul and a view of spring landscape in Grand Pine Hill, Seven Hills of Istanbul, Üsküdar District of Şehr-i Istanbul, Turkey).

30 Nisan'a kadar çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilecek olan 7. İstanbul Lâle Festivali etkinlikleri, 7 Nisan Cumartesi günü İstanbul’un çeşitli alanlarında başladı. Etkinlikler kapsamında, yerli müzik grupları konserler verecek, ebru sanatçıları ziyaretçilerin huzurunda lâle temalı ebrular yapacaklar, İSMEK tarafından Geleneksel Türk Sanatlarında Lâle Sergisi ve Lâle Temalı Ürünler Satış Noktası açılacak. Lâle Heykelleri Sergisi, Lâlelerin Dilinden sergisi ve İstanbul Lâle Festivali Kronolojik Fotoğraf Sergisi de, festival etkinlikleri arasında lâle severlerle buluşacak. Büyük Çamlıca Korusu Etkinlikleri Etkinlik Süresi: 7-8 Nisan 2012, 14-15 Nisan 2012, 21-22 Nisan 2012 ve 28-29 Nisan 2012 tarileri arasında gerçekleştirilecek. Etkinliklerin başlama ve bitiş saatleri ise 11.00-20.00 saatleri arasında olacak. Bu etkinlik süresince Yerli Müzik Gruplarının Performansı, Ebru Sanatçılarının Performansı ve Canlı Lâle Satış Noktası ile tarihi tepeye ayrı bir renk katacak.
RECENT CRITIQUES and COMMENTS
Loading...

COPYRIGHT OWNER © 2011 All Rights Reserved
ayhancakar ayhancakar
Profile
ARTWORKS
Photographics:** 1081 Artworks
Total Points: 1650 Points
Beyoğlu-Beykoz Vapurları
Purple Spring
Savarona and Bosphorus Bridge
İlkbaharda Ayasofya
Breathtaking Nature
Flowers of Spring
Sultan Ahmet Fıskiyeleri
Haydi Rastgele
MASTERS OF ART - Artwork Details
Album Name: Çamlıca Tepesi
Categories: PHOTOGRAPHY
Landscape Photos
Spring
Resolution: 1600 x 1071
Dosya Boyutu: 1 Mb
Release Date: 26.04.2012 13:12
Country: TURKEY
Comments: 0
Views: 2
Favorites: 0 Art Lovers added this
Imperial Harem Inside
Sunset Inciburnu
Old Istanbul Still Beautiful
Beykoz
Karanlıktaki ışık
Ghazi Kara Ahmet Pasha Complex
Names of Istanbul
Atlantis Space Shuttle
Robert H. Goddard
My Daisy Destiny
Church of Hagia Irene
Classy Lady in the Silk

© 2008 Interface Design ~Foxnet Pro Solutions~ All rights reserved and their responsibilities of Artworks concerning to Photograph, Graphic and any other material to Owners. No part of all artworks can be reproduced, photocopied or transmitted electronically or in any form or by any means without permission of the copyright owner. It is a guilt according to Law No:5846 on Intellectual and Artistic Works and Other International Laws. The best screen solubility for this site is 1024x685 (32 bit), IE 8+ and Firefox 3.0+ Copy Right 2010 All Right Reserved /SUGRAPHIC.COM-Masters of Art/